iOS İçin 5 Oyun Önerisi!

Zaman geçtikçe telefonlar artık hayatımızın her anında bizlerle beraber. Bazen susmayan telefonlardan ve mesajlardan sonra canınız biraz oyun oynamak isteyebilir. İşte iOS İçin 5 Oyun Önerisi!

5- Oddmar

Toplam 24 bölüme sahip olan hikaye tabanlı oyun fantastik macera severler için gözde haline gelmiş durumda. Her bölümün sonunda yer alan bossları aştıktan sonra bir diğer bölüm açılıyor. Apple Tasarım Ödülü’ne layık görülen Türk Oyun Stüdyosu MobGe tarafından hazırlanmıştır. Fiyat 12,99 TL.

oddmar

4- Alto’s Odyssey

Sınırlarını keşfetmek için sonu olmayan bir kum kayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılın. Rüzgarlı Kumulların üzerinden uçun, nefes kesici kanyonların üzerinden geçin ve evinizden çok uzaktaki olağanüstü yerlerde saklı şehirler keşfedin. Yol boyunca binlerce sırrı açığa çıkarırken sarmaşıkların içinden geçecek, sıcak hava balonlarının üzerinden zıplayacak, taş duvarları geçecek ve yaramaz lemurlar yakalayacaksınız. Fiyat 1,99 TL.

Oyun

3- Asphalt 9: Legends

Asphalt 8: Airbone yaratıcılarının yeni oyununda dünyanın en korkusuz sürücülerine meydan oku ve yeni Ashphalt efsanesi ol.

Asphalt 9: Legends; Ferrari, Porsche, Lomborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan, gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. Rüyalarının aracını seç ve dünya çapında yarış! Hemde ücretsiz!

Araba

2- Dead Island: Survivors

Yoksa sende zombi oyunlarını seviyor musun? O zaman aradığın oyun burada. RPG tecrübesiyle şimdi iPhone ve iPadlerde. Koleksiyon yap, inşa et ve dövüş. Bu keyfi ücretsiz yaşa!

Dead islands survivors

1- Brawl Stars

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından hızlı ve aksiyon dolu çok oyunculu savaş oyunu! Oyunda üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte savaşın. Çeşitli savaşçıları açıp seviyelerini yükseltin. Arenada farkınızı ortaya koymak için özel görünümler satın alın ve ihtişamınıza ihtişam katın! Birlikte savaşmak için bir gruba katılın veya kendi grubunuzu kurun.

Bazı oyun modları:

Elmas Kapmaca (3’e 3): Bu oyun modunda rakip takımı takım çalışmasıyla yenmek gerekiyor. Kazanmak içinse 10 elmas toplayıp elde tutmanız gerekiyor. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor. Dikkatli olun.

Hesaplaşma (Tekli/Çiftli): Herkesin kendi başına oldu bir savaş modu. Savaşçınız için haritadaki güçleri toplayın. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Herkes herkese karşı!

brawl stars

Bu yazıda sizlere iOS için 5 oyun tavsiye ettik. Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir