Bitexen İle 25 EXEN Coin Kazanmak

Bitexen, İTÜ Arı Teknokent tarafından kurulmuş bir kripto para alım-satım platformudur. Peki Bitexen’in kendi kripto para birimi olan Exen coini nasıl kazanabileceğinizi bu yazımızda size açıklayacağız.

Bitexen Nedir?

İTÜ Arı Teknokent tarafından kurulmuş bir kripto para alım-satım platformudur. Kurucular arasında Murat Çelik, Mehmet Fatih Bilgin, Mutlu Dağdelen ve Ahmet Kürşat Duygulu gibi isimler bulunmaktadır.

Bitexen

Güvenilir mi?

Türkiye’nin kolay, güvenilir ve hızlı kripto para borsasıdır. Gönül rahatlığı ile alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bitcoin, Ripple, Stellar ve Exen coin olmak üzere 4 kripto parayı destekler.

Kilit

Exen Coini Nasıl Kazanabilirim?

Exen coini kazanmak için yapmamız gereken bazı adımlar var. Aşağıda bu adımları sizler için listeledik.

  • Öncelikle bu linkten siteye kayıt oluyoruz.
  • Daha sonra ”Exen Profilim” kısmına girip ”Hesabınızı Onaylayın” kısmına tıklıyoruz.
  • Kimlik yazan yere kimliğimizin ön kısmının fotoğrafını çekip yüklüyoruz.
  • Kimlik bölümünün altında yer alan kısma E-devletten pdf olarak bilgisayarımıza indirdiğimiz ikametgah belgemizi yüklüyoruz.
  • Ve hesabımız onaylandıktan sonra 25 Exen coin anında gelmektedir.
  • Exen coin 02.01.2019 tarihi ile 0.82 TL’den işlem görmektedir. Bu da yaklaşık olarak 20,50 TL’ye tekabül etmektedir.
  • Sizde sisteme birilerini dahil ederek hem kendinizin hem de dahil ettirdiğiniz kişinin 25 Exen coin kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bitexen’inKullanıcı Sözleşmesi’nden

İşbu sözleşme (SÖZLEŞME) “Bitexen Tekonoloji A.Ş” (Bitexen) ile; www.bitexen.com Internet adresinden (SİTE) sunmakta olduğu hizmetleri kullanmak amacı ile, SİTE’ye üye olan gerçek kişi/kişiler (KULLANICI) arasında düzenlenmiştir. Her iki taraf birlikte, (TARAFLAR) olarak adlandırılacaktır. Sözleşmenin konusu, SİTE’yi kullanım koşulları ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

Bitexen A.Ş. tarafından sunulmakta olan hizmetler olan www.bitexen.com web uygulamaları, Bitexen mobil uygulamaları ya da API’ları kullanmak üzere bir hesap açılışı yaptığınız andan itibaren, bu sözleşme ve eklerinde yer alan kayıt ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Kripto para birimlerinin yatırım ya da alım satım amaçlı olarak kullanımı ciddi maddi kayıplar yaratacak yüksek riskleri de beraberinde getirir. Kripto para servisleri, halihazırda devlet ya da başka bir otorite tarafından denetime tabi değildir. Bu nedenle, kripto paraları yatırım ya da alım satım amaçlı olarak kullanmanın finansal durumunuz ışığında sizin için uygun olup olmadığına karar verirken dikkatli davranmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir