Adsense Onayı Nasıl Alınır?

Site açan insanların en büyük hayali Adsense’den onay alıp sitesinde reklam yayınlanmasını sağlamaktır. Ama günümüz şartlarıyla bu bir hayli zorlaşmıştır. Bu yazımızda en hızlı Adsense Onayı Nasıl Alınır onu anlatacağız.

Mobil Uyumlu Bir Tema Kullanın

Hayatımızın her anında akıllı telefonlar yer almaktadır. İnsanlarda haliyle araştırmalarını akıllı telefonlar üzerinden gerçekleşmektedir. Mobil uyumlu bir tema kullanmak hem kullanıcılar açısından hem de Google açısından olumlu algılanacaktır.

Akıllı Telefon

Anasayfanızı Sade Hale Getirin

Şatafatlı ve karışık arayüzleri kullanıcıları sitenize girmekten kaçındırmaktadır. Anasayfanızı kolay, anlaşılabilir ve sade hale getirmeniz kullanıcılar bakımından olumlu karşılanmaktadır. Sitenizi sadeleştirin.

Beyin

Açılır Kategorileri Kaldırın

Açılır kategoriler Google’ın gözünde eksi birer puandır. Kategorilerinizi tek bir giriş olarak yapılandırın.

Açılır Kategori

Bu Sayfaları Mutlaka Bulundurun

Sitenizde Gizlilik Politikası, İletişim ve Hakkımızda sayfalarını mutlaka bulundurun. Bulundurmanız Google açısından işinizi ciddiye aldığınızı gösterecek ve hızlı bir şekilde onay almanızı sağlayacaktır.

gizlilik sayfası

Sitenizin Hızlı Açılmasını Sağlayın

Hızlı açılan siteler Google’ın gözünde birer altındır. Birçok site sahibi sitesinin yavaş açılmasından dolayı bir çok ziyaretçisini kaçırmaktadır. Sitenizin hızlı açılmasını sağlayın.

Saat

Özgün Yazılar Yazın

Kopya içerikler Adsense Politikası’ndan geçemezler. Kopya içeriklerden kaçının. Yazılarınızı olabildiğince özgün ve kaliteli yazın. Özgün eserler sitenize ziyaretçi trafiği çeker. Buda size olumlu bir puan olarak yansır. En az 20 özgün yazı yayınlayıp yukarıdaki işlemleri uyguladıysanız Adsense başvurusu için hazırsınız demektir.

Makale Yazımı

Bu yazımızda sizler için en hızlı Adsense Onayı Nasıl Alınır onu anlattık. Bir dahaki yazımızda görüşmek üzere.

Adsense Onayı Nasıl Alınır?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir